SERVIS FREESTYLE KOLOBĚŽEK

SERVIS FREESTYLE KOLOBĚŽEK PROVÁDÍME NA POČKÁNÍ, NEBO U SLOŽITĚJŠÍCH OPRAV DO DRUHÉHO PRACOVNÍHO DNE

Kde nás najdete:

Scootering s.r.o., Zdeňka Fibicha 1210, 757 01 Valašské Meziříčí

V pracovní dny od 9:00 do 17:00 hodin, pondělky od 13:00 do 17:00 hodin.

 

Koloběžku je možno k opravě nebo seřízení zaslat na naši adresu: Scootering s.r.o., Zdeňka Fibicha 1210, 757 01 Valašské Meziříčí, E: info@scootering.cz, T: 774 380 333. Poplatek za zpětné zaslání freestyle koloběžky je 200 Kč. Přiložte prosím kopii dokladu o koupi a průvodní dopis s popisem požadavku na servis.

Doporučujeme, aby se ke koloběžce jezdec choval dobře. Nezacházejte s koloběžkou tak jak mnohdy vidíte v extrémních videích. Jsou jezdci, kteří na koloběžce nemají po roce ježdění škrábanec a pak je tu druhý extrém jezdců, kteří zlikvidují koloběžku za 3 měsíce. Pak už záleží na jezdci a co mu dovolíte, jestli bude potřebovat 4 koloběžky do roka, nebo jednu na 5 let.

DOŽIVOTNÍ SERVIS A MONTÁŽ FREESTYLE KOLOBĚŽEK ZDARMA

S Freestyle koloběžkou od Scootering.cz se nemusíte bát, že se Vám koloběžka pokazí a vy si s ní nebudete vědět rady. Na Freestyle koloběžky poskytujeme doživotní bezplatný servis a poradenství.

 

Na všechny freestyle koloběžky zakoupené u nás poskytujeme doživotní servis zdarma!

Podmínky bezplatného servisu:

-  Koloběžka zakoupená u nás

-  Koloběžka má naše označení – minimálně jednu samolepku scootering.cz umístěnou trvale na viditelném místě (samolepky dostanete zdarma k nákupu)

-  Jedná se o standardní servisní práce do 15 minut

Nevztahuje se na:

-  Montáž nebo demontáž dílu zakoupeného mimo naši prodejní síť

-  Výměnu Griptape

-  Úpravy dílů, jako je například zkracování řídítek, zkracování desky, zhotovení drážky do řídítek, atd.

-  Standardní servisní práce nad 15 minut

Druhého a dalšího majitele koloběžky (při koupi naší koloběžky z bazaru)

Při splnění těchto podmínek máte u nás odborný doživotní servis na freestyle koloběžku zdarma. Jediné co Vás to může stát, je v případě potřeby cena nového náhradního dílu.

 

MONTÁŽ NOVÝCH DÍLŮ NA FREESTYLE KOLOBĚŽKY JE ZDARMA

Podmínky bezplatné montáže:

- Díl a koloběžka je zakoupená u nás

- Používaná koloběžka má naše označení – samolepku scootering.cz umístěnou trvale na viditelném místě (samolepky dostanete zdarma k nákupu)

- Jedná se o standardní servisní práce do 15 minut

Nevztahuje se na:

- Montáž nebo demontáž dílu zakoupeného mimo naši prodejní síť

- Výměnu Griptape

- Úpravy dílů, jako je například zkracování řídítek, zkracování desky, zhotovení drážky do řídítek, atd.

- Standardní servisní práce nad 15 minut

- Druhého a dalšího majitele dílu (při koupi naší koloběžky z bazaru)

Při splnění těchto podmínek máte u nás montáž nově zakoupených dílů na počkání zdarma - nevztahuje se na nalepení nebo výměnu Griptape, zkracování nebo upravování dílů.

 

SERVIS ELEKTRICKÝCH KOLOBĚŽEK

S elektrickou koloběžkou od Scootering.cz se nemusíte bát, že se Vám koloběžka pokazí a vy si s ní nebudete vědět rady. Na elektrické koloběžky zakoupené u nás poskytujeme záruční i po-záruční servis. Z kapacitních důvodů provádíme servis a zajišťování neskladových náhradních dílů pouze pro koloběžky zakoupené u nás!

Základní servis elektrických koloběžek značky Joyor, City Boss, Xiaomi a Street Surfing provádíme ve Valašském Meziříčí a ve složitějších případech koloběžky zasíláme do autorizovaného servisu výrobce.

Příjem na servis přímo na prodejně:

Scootering s.r.o., Zdeňka Fibicha 1210, 757 01 Valašské Meziříčí

V pracovní dny od 9:00 do 17:00 hodin, pondělky od 13:00 do 17:00 hodin.

 

Koloběžku je možno k opravě nebo seřízení zaslat na naši adresu: Scootering s.r.o., Zdeňka Fibicha 1210, 757 01 Valašské Meziříčí, E: info@scootering.cz, T: 774 380 333.
Poplatek za zpětné zaslání elektrické koloběžky je 300 Kč. Přiložte prosím kopii dokladu o koupi a průvodní dopis s popisem požadavku na servis. Při zaslání elektrické koloběžky na autorizovaný servis se účtuje manipulační poplatek ve výši 300-500 Kč.

 

PLACENÝ SERVIS A MONTÁŽ

200,- Kč za každých započatých 15 minut servisních prací, více viz ceník servisních prací.

V ceně servisních prací a montáže není započten případný manipulační poplatek a materiál (náhradní díly, tuk, matice, šrouby, podložky, ložiska, atd.).

 

Koloběžku je možno k placené opravě nebo seřízení zaslat na naši adresu: Scootering s.r.o., Zdeňka Fibicha 1210, 757 01 Valašské Meziříčí, E: info@scootering.cz, T: 774 380 333. Poplatek za zpětné zaslání freestyle koloběžky je 200 Kč a u elektrické koloběžky 300 Kč. Přiložte prosím průvodní dopis s popisem požadavku na servis.

Zákaznická linka: +420 774 380 333 v pracovní dny od 9:00 do 17:00 hodin, pondělky od 13:00 do 17:00 hodin.

 

Ceny jsou včetně DPH

 

Aktualizace: 29.7.2022, změna cen a podmínek vyhrazena.