1. VĚRNOSTNÍ SLEVA NA DALŠÍ NÁKUP

Za každý dokončený nákup získáte slevu na další nákup v podobě čásky vypočtené z již zaplaceného nákupu. Platnost slevy je jeden rok. Věrnostní slevu obdržíte na email nebo ji můžete zobrazit po přihlášení do svého účtu na e-shopu. Při vrácení zboží se sleva za objednávku zneplatňuje a pokud byla sleva již použita, bude odečtena od čásky vráceného zboží včetně použité slevy z jiné objednávky (při vrácení zboží nelze vyplatit více, než bylo zaplaceno).

 

2. BEZPLATNÝ SERVIS A PORADENSTVÍ NA FREESTYLE KOLOBĚŽKY A JEJICH DÍLY

S freestyle koloběžkou od Scootering.cz se nemusíte bát, že se Vám koloběžka pokazí a vy si s ní nebudete vědět rady. Na freestyle koloběžky a díly u nás zakoupené poskytujeme doživotní bezplatný servis a poradenství. Pokud nemůžete s koloběžkou dorazit na náš servis, stačí nám koloběžku zaslat a my se už o vše postaráme, platíte jen poštovné a případné náhradní díly. Pro více informací navštivte tento odkaz.

 

3. DOPRAVA ZDARMA NEBO ZA DOTOVANOU CENU

Doprava zdarma při nákupu nad 1.000 Kč, nebo za dotovanou cenu při nákupu nad 500 Kč. Podrobné informace najdete na odkazu Doprava a platba.

 

4. SLEVY PŘI KOUPI LOGICKÝCH KOMBINACÍ

- Sleva 10% na freestyle koloběžku složenou s komponent.

- Sleva 77 Kč při současném zakoupení desky a griptape pro freestle koloběžku. Stačí použít slevový kód GRIPTAPE.

- Sleva 33 Kč při současném zakoupení řídítek a gripů pro freestle koloběžku. Stačí použít slevový kód GRIPY.

 

5. SPONZORSKÝ PROGRAM

Od roku 2022 jsme spustili nový sponzorský program na který mohou snadno dosáhnout talentovaní jezdci na freestyle koloběžce z řad našich zákazníků. Tento program je dlouhodobý a každý rok vybereme několik začínajících a také vysoce pokročilých jezdců, vice se dozvíte na tomto odkazu.