1. VĚRNOSTNÍ SLEVA NA DALŠÍ NÁKUP

Od 7.6.2022 jsme zavedli nový věrnostní program v podobě slevy vypočtené z již dokončeného (zaplaceného) nákupu pro použití na další nákup. Věrnostní slevu obdržíte na email nebo ji můžete zobrazit po přihlášení do svého účtu na e-shopu. Věrnostní slevu lze vyčerpat do 1 roku od obdržení. Při vrácení zboží nebo reklamace zboží se sleva zneplatňuje a pokud byla již použita, bude odečtena od čásky vráceného zboží.

 

2. BEZPLATNÝ SERVIS A PORADENSTVÍ NA FREESTYLE KOLOBĚŽKY A JEJICH DÍLY

S freestyle koloběžkou od Scootering.cz se nemusíte bát, že se Vám koloběžka pokazí a vy si s ní nebudete vědět rady. Na freestyle koloběžky a díly u nás zakoupené poskytujeme doživotní bezplatný servis a poradenství. Pokud nemůžete s koloběžkou dorazit na náš servis, stačí nám koloběžku zaslat a my se už o vše postaráme, platíte jen poštovné a případné náhradní díly. Pro více informací navštivte tento odkaz.

 

3. SPONZORSKÝ PROGRAM

Od roku 2022 jsme spustili nový sponzorský program na který mohou snadno dosáhnout talentovaní jezdci na freestyle koloběžce z řad našich zákazníků. Tento program je dlouhodobý a každý rok vybereme několik vysoce talentovaných jezdců, vice se dozvíte na tomto odkazu.

 

Nasledujte nás na Facebooku